top of page

TWOJE WESELE W MAGNOLII

 Wesela oraz  przyjęcia okolicznościowe

Nasza oferta kierowana jest głównie do regionu Zamojsko-Hrubieszowskiego.  Bezpośrednie położenie koło Hrubieszowa i niedaleka odległość od Zamościa podnoszą atrakcyjność naszego lokalu jakim jest Magnolia Hotel i Restauracja tym samym zwiększając konkurencję cenową. Jesteśmy zatem konkurencyjni pod względem usług hotelarskich jak  i restauracyjnych, kompleksowa usługa którą zapewniamy podczas organizacji każdej imprezy okolicznościowej pomniejsza koszty które ponieślibyście Państwo organizując swoje przyjęcie gdzie indziej. Zatem zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 Hotel Magnolia k. Hrubieszowa  został stworzony jako miejsce gdzie mogą Państwo z dala od miejskiego zgiełku zorganizować wymarzone przyjęcie weselne, komunijne lub zamknięte spotkanie biznesowe. Organizujemy szkolenia, imprezy integracyjne, zapewniamy opiekę nad gośćmi aby miło spędzili czas, możemy zaproponować zwiedzanie okolic w tym Zamościa zwanego perłą renesansu lub roztocza, spływ kajakowy rzeką Bug i wiele innych dostosowanych do Państwa potrzeb. Zapewniamy komfort i dyskrecję. To my dostosowujemy się do Państwa życzeń. 

Organizując wesele kładziemy nacisk na jakość potraw, aranżację wystroju które są naszą własnością i udostępniamy je w ofercie weselnej całkowicie bezpłatnie. Tylko u nas dostaniecie Państwo wypis potraw z którego możecie skomponować swoje autorskie menu weselne. Nie narzucamy zestawów bo nasi kucharze naprawdę umieją gotować a nawet często spełniamy Państwa życzenie podając na weselu np.specjał teściowej. Organizując u nas wesele dostaniecie Państwo od nas dużą zniżkę na zakwaterowanie gości, istnieje możliwość wyboru opcji zakwaterowania gości weselnych ze śniadaniem 55 zł/osoba lub bez 45 zł a nowożeńcy dostają pokój gratis.

Z racji dogodnego położenia obsługujemy imprezy  rodzinne  z Hrubieszowa i okolic, oraz z pobliskiego Zamościa to tylko 20 minut jazdy samochodem. Wszelkich informacji udzielamy pod numerem tel. 507183113. lub 512019776 -recepcja.

Posiadamy 2 sale na 80 i 250 osób.  Wystrój oraz niepowtarzalna atmosfera sprawiają, iż jest to doskonałe miejsce spotkań w kameralnym gronie rodziny i przyjaciół jak również spotkań biznesowych i większych imprez okolicznościowych.

Z racji posiadanego dużego ogrodu w którym otwarto salę na 40 osób, wyposażonego w bogata architekturę istnieje możliwość zorganizowania ślubu w plenerze, grila, ogniska itp.

 

W SEZONIE LETNIM ZAPRASZAMY NA  SPOTKANIA PRZY GRILU.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 

Oferta dla Grup Autokarowych

  Serdecznie zapraszamy do współpracy biura podróży, szkoły organizacje i stowarzyszenia które zajmują się organizacją wycieczek szkoleń, wyjazdów integracyjnych i służbowych oraz grupy autokarowe.

 Oferujemy obiad  dla grup w cenie 20 zł/osoba.

POSIŁEK dla kierowcy i pilota gratis.

 Promocja Rabatowa trwająca do 31-03-2019r

Rezerwując salę na wesele do dnia 31-03-2019 dostaniecie Państwo rabat 5% na koszty przyjęcia weselnego w naszym hotelu na ostatnie terminy w 2019r oraz 2020r. 

Promocja dotyczy kosztów organizacji wesela 1-dniowego dla minimum 120 osób dorosłych (od 11 roku życia)  Rezerwacji można dokonać osobiście, telefonicznie, bądź e-meilowo.

Promocja rabatowa nie dotyczy organizowanych poprawin, wynajmu hotelu oraz grila.

                                                                                                                                                                             Dodano przez ADMINISTRATORA  14-02-2019r

bottom of page