Magnolia Przyjazny Hotel

         Nasz hotel to nowoczesny obiekt rozbudowany 2014r.        

Znajdujemy się bezpośrednio w strefie podmiejskiej miasta Hrubieszów ( 3km), niedaleko obwodnicy na trasie Zamość- Hrubieszów granica państwa. Nasi goście to przede wszystkim podróżni jadący do Hrubieszowa lub biznesmeni chcący zatrzymać się przed  granicą z Ukrainą. 

Sam Hotel przystosowany jest do zapewnienia wypoczynku podróżnym jaki i turystom zatrzymującym się często u nas, posiadamy piękny różny ogród w którym latem utrzymującą się wonią kwiatów zachwyca naszych gości.               Na terenie obiektu znajdują się altany oraz zaplecze grillowe które sprzyja pełnej integracji i wypoczynkowi. Wszystko to sprawia, że hotel Magnolia  jest cenionym miejscem noclegu na Roztoczu (Hrubieszów i okolice). Samo nasze bliskie położenie od Zamościa zwanego perłą Renesansu sprawia  że przyjmujemy gości których miejscem wyprawy docelowej jest sam Zamość. Nie ukrywamy  wcale że to nasze otoczenie jest magnesem  przyciągającym gości z Polski, Hrubieszowa i okolic a także Zamościa. To właśnie u nas odbywają się wszelkiego rodzaju imprezy rodzinne, szkolenia i konferencje.

W miarę możliwości będziemy dla Państwa wzbogacać naszą ofertę o dodatkowe atrakcje na świeżym powietrzu o których z przyjemnością będziemy Państwa informować.

Zapraszamy firmy orz grupy zorganizowane z którymi negocjujemy indywidualne ceny.

Posiadamy  pokoje klimatyzowane, na wyposażeniu media oraz pakiet powitalny (czajnik kawa, herbata, cukier, zestaw pielęgnacyjny w łazience, ręczniki)

POKOJE

Oferujemy Państwu do dyspozycji 50 miejsc  noclegowych

• 7 pokoi jednoosobowych
• 8 pokoi dwuosobowych
• 6 pokoi trzyosobowych
• 1 apartament

 W pokojach istnieje możliwość rozłożenia dostawek.

Każdy pokój jest w pełni wyposażony posiada własną łazienkę i wszystkie media. W całym budynku odbiór WIFi.

 

CENNIK

Pokój 1-osobowy 120 zł z wliczonym śniadaniem

Pokój 2-osobowy 170 zł z wliczonym śniadaniem

Pokój 3-osobowy 225 zł z wliczonym śniadaniem

Pokój 4-osobowy 300 zł z wliczonym śniadaniem.

Pokój 5-osobowy 375 zł z wliczonym śniadaniem.

Parking bezpłatny monitorowany.

 

Przyjmujemy gości również ze zwierzętami  opłata  jednorazowa za pobyt 30 zł